Drodzy Fani…

Drodzy Fani… Z przyczyn osobistych rezygnuję z prowadzenia FanKlubu. To był naprawdę piękny czas, kiedy miałam możliwość współpracy z Wami.

Chciałabym bardzo podziękować wszystkim za Wasze wsparcie, wskazówki , za okazaną życzliwość i pomoc kiedy jej potrzebowałam…. Dziękuję, że byliście ze mną i mam nadzieję że nadal będziecie ciałem i duchem z Zespołem. I choć będzie mi Was naprawdę brakowało, jestem spokojna bo oddaję fanklub w bardzo dobre ręce Danuty Mierzwińskiej, która jest z zespołem od ZAWSZE i na pewno zadba o wszystko najlepiej jak potrafi… Dziękuję przede wszystkim ZESPOŁOWI : Grzegorzowi, Waldkowi, Wojtkowi i Adamowi że obdarzyli mnie zaufaniem i stali się moimi mentorami… Dziękuję za wszystkie lata spędzone razem. I chociaż fizycznie odchodzę, zawsze pozostaniecie w moim sercu…. Dziękuję manager Gosi za zawsze wyciągniętą pomocną dłoń, jak również managementowi J&J Music Art.

Życzę Wam wszystkiego co najlepsze ZAWSZE i do zobaczenia na koncertach!!!

Monika Rybarczyk

 

admin

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>