KOMBII Symfonicznie już dziś!

odliczanie0

Już dziś o godzinie 20.00 w Arkadach Kubickiego w Warszawie odbędzie się koncert zespołu KOMBII i Polskiej Orkiestry Radiowej pod dyrekcją Jacka Piskorza. Usłyszymy największe przeboje zespołu w zupełnie nowych, symfonicznych aranżacjach. Koncert ten jest nagrodą przyznaną zespołowi przez radiową Jedynkę w konkursie „SuperPremiery” podczas Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu w 2014 r.

W karierze wielu zespołów przychodzi taki moment, kiedy postanawiają przełożyć swoje dotychczasowe utwory na brzmienie symfoniczne. Istotą takiego projektu jest uzyskanie harmonii pomiędzy orkiestrą symfoniczną a zespołem, połączenie dwóch światów stylistyki muzycznej tak, aby tworzyły jedność. O spójność brzmienia zespołu KOMBII, zaliczanego do jednego z najbardziej doświadczonych i rozpoznawalnych na polskiej scenie muzycznej oraz orkiestry symfonicznej zadbał Jacek Piskorz – znany szerokiej publiczności aranżer, producent i pianista.

Ten koncert będzie dla fanów zespołu wydarzeniem wyjątkowym i niepowtarzalnym. Zarówno zespół KOMBII na jednej scenie z Polską Orkiestrą Radiową, jak i niezwykłe miejsce, w którym odbędzie się koncert, z pewnością dostarczą niezwykłych wrażeń.

Zapis koncertu ukaże się jesienią na płytach CD pt. „KOMBII SYMFONICZNIE”.

 

admin

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>